طراحی سایت ارزان و حرفه ای

آیا طراحی سایت ارزان و حرفه ای ممکن است ؟

یک سوال که برای مشتریان معمولاً به وجود می آید این است که آیا می‌توان در کنار آن که یک وب سایت ارزان داشت یک وب سایت حرفه ای نیز تحویل گرفت و از آن به صورت کاربردی و صحیح استفاده کرد؟

پاسخ صحیح این است

مسلماً اگر سایتی که ما طراحی کرده باشیم قیمتش خیلی کم باشد و در حد یک سایت ارزان که هیچ در حد یک سایت بی ارزش و در اصطلاح مجانی و مفت باشد خوب مسلما از کیفیت و حرفه‌ای بودن برخوردار نیست اما اگر منظور ما از ارزان بودن قیمت مناسب تر و پایین تر نسبت به دیگران است با توجه به تخفیفاتی که برای مشتریان در نظر میگیریم در زمان های متفاوت مسئله کاملا متفاوت است در این زمان می توان به داشتن یک وب سایت حرفه ای امیدوار بود.

 

چه زمانی قیمت طراحی وب سایت ها ارزان می شود

 

معمولا چند این زمانه است که طراح و یا شرکت طراحی قیمت کمی را برای ساختن و ایجاد یک وب سایت در نظر میگیرد این زمان‌ها عبارتند از:

 

الف – طراح به طراحی و مسئله راه‌اندازی وب‌سایت کاملاً مسلط نیست و اعتماد به نفس لازم را ندارد

 

معمولاً طرح های تازه کار که تازه وارد عرصه راه اندازی و طراحی وب سایت و دیجیتال مارکتینگ شده‌اند برای آنکه کار خود را آغاز کنند از لحاظ قیمت با دیگران وارد رقابت می شوند زیرا نمی توانند از لحاظ کیفیت با دیگران رابطه کند بنابراین اتفاقی که می‌افتد خدمات خود را به شکل کاملاً ارزان و با قیمتی شگفت‌آور ارزان ارائه می دهد.

 

این در حالی است که سود بسیار کمی را از طراحی می برند اما چون کار خود را تازه شروع کرده‌اند به همین روال راضی هستند زیرا هم در حال یادگیری و هم در حال مشتری جمع کردن هستند یعنی شما پاسوز یادگیری آنها می شوید.

 

البته ما منکر نیستیم که جوانان تازه کار شروع به یادگیری کنند و پا در عرصه کسب و کار و طراحی و تولید بگذارند و وارد بازار کار شوند اما مسئله آن است که مشتریان ایی که دنبال نتیجه صحیح جهت ارائه به بازار کار خود هستند نمی توانند برای یادگیری دیگران هزینه کنند بنابراین این دسته از افراد باید از شرکت‌های با تجربه تجربه کاری فرا بگیرند.

 

ب – سیاست برخی از شرکت ها در قیمت کم و فروش زیاد باشد

 

مسلمان شرکت‌هایی هستند که با تفکر آنان که قدرت خرید جامعه پایین است بنابراین ما قیمت فروش خود را پایین آورده اما تعداد آن را افزایش می‌دهیم خوب این مسئله در ابتدای امر خالی از اشکال به نظر می رسد اما به نظر شما با توجه به حجم کاری که آنها پیش رو خواهند داشت آیا می توانند کار حرفه ای به تعداد زیادی از افراد ارائه بدهند ؟

 

 

مسلماً پاسخ به این سوال منفی است زیرا اگر یک ضرب و تقسیم ساده برای در نظر گرفتن زمان بکنیم می‌بینیم که این شرکت‌ها در مسئله زمان مجبورند وقت بسیار کمتری را برای هر مشتری بگذارد که در نهایت به یک کار غیر حرفه‌ای و غیره استاندارد مواجه می شود برای بیشتر روشن شدن این موضوع مثال می‌زنیم:

 

فرض کنید شرکت اول می‌خواهد مشتریان بسیار زیادی داشته باشد اما با قیمت کم اگر یک ماه را سی روز در نظر بگیریم و این شرکت هر روز یک مشتری داشته باشد جهت طراحی سایت باید روزانه یک وب سایت طراحی بکند حال شرکت دوم را در نظر می‌گیریم این شرکت قیمت بیشتری را در نظر گرفته است و هر دو روز یکبار یک مشتری دارد شرکت دوم در یک ماه ۱۵ وب سایت طراحی می کند بنابراین برای هر مشتری دو رور وقت میگذارد

 

 

با توجه به مثال بالا متوجه می شویم که زمانی که مبلغ بیشتری را میپردازید حداقل آن است که برای خود زمان بیشتری را میخرید بنابراین طراح می‌تواند روی پروژه طراحی سایت شما وقتی بیشتری گذاشته و برای شما وب سایت بهتری را طراحی کند.

 

حال برگردیم در پاسخ به سوال اول که آیا می توان یک وب سایت حرفه ای در کنار ارزان بودن داشت یا خیر ؟

 

با توجه به آنچه که بیان شد می‌توان اینگونه نتیجه گیری کرد که اگر یک شرکت مناسب که نمونه کارهای فعال و خوبی دارد و از حرفه ای بودن آن مطمئن هستیم پیدا کنیم که در زمان های خاصی مانند تخفیف‌های ویژه تابستان و یا زمان های رکود تخفیف های خاصی را در نظر گرفته است این امر شدنی است که یک وب سایت ارزان و حرفه ای داشته باشیم.

 

اما اگر صرفا به خاطر ارزان بودن سراغ یک طراح و یا یک شرکت طراحی که ادعای ارزان بودن را می کند باید قید کیفیت و حرفه ای بودن را بزنیم و از پول خود منصرف شویم زیرا که مبلغ خود را به هدر داده ایم.

گفتگو کنید

2 نظر

  1. سلام.قصد دارم یه سایت راه اندازی کنم.برای کسب و کار و اموزش.ساخت یک سایت حرفه ای حداقل هزینش چقدر میشه؟

    1. با عرض سلام و وقت به خیر حداقل هزینه 800 تومن هست که کیفیت لحاظ بشه اگر مبلغ کمتر مدنظر دارید تماس بگیرید راهنماییتون کنیم

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت کلینیک
خدمات طراحی سایت

طراحی سایت کلینیک

با بررسی طراحی سایت کلینیک زیبایی، پزشکی، دندانپزشکی  که به صورت ارزان و حرفه ای انجام میشود، به افزایش آگاهی شما کمک میکنیم، تا انتهای

دیدن مقاله
طراحی سایت شرکتی
خدمات طراحی سایت

طراحی سایت شرکتی

در این مقاله در خصوص طراحی سایت حرفه و ارزان برای شرکت بازرگانی، مهندسی، خصوصی، پیمانکاری، خدماتی و هواپیمایی صحبت میکنیم، توصیه میکنیم سوالات خود

دیدن مقاله
کسب و کار الکترونیکی چیست
تبلیغات گوگل

کسب و کار الکترونیکی چیست

در این مقاله در خصوص کسب و کار الکترونیکی صحبت می‌کنیم و اطلاعات بسیار مفیدی مانند آن که تفاوت کسب و کار الکترونیکی با تجارت

دیدن مقاله
سئوکار در تهران
سئو

سئو کار در تهران

اگر به دنبال یک سئو کار مناسب و حرفه ای در تهران می گردید لازم است که شرکت سایت یک را به شما معرفی کنیم

دیدن مقاله
تبلیغات مجازی
تبلیغات گوگل

تبلیغات مجازی چیست

برای اینکه بتوانید از اینترنت درآمد داشته باشید نیاز است که با تبلیغات مجازی آشنا شوید، منظور از تبلیغات مجازی تبلیغاتی است که در فضای

دیدن مقاله

دیگر مطالب