عملکرد کمپین تبلیغات گوگل خود را ارزیابی کنید

بازدهی کمپین

ادوردز با نشان دادن اینکه چه چیزی بهتر کار می کند و چه چیزی کار نمی کند به شما کمک می کند تا نتایج کمپین تبلیغات گوگل خودرا افزایش دهید.  این مقاله توضیح می دهد که چگونه به وسیله ادوردز عملکرد کمپین خود را ارزیابی کنید و آن را به روز کنید تا به نتایج بهتری برسید.

 

نتایج خود را بسنجید

 

نتایج خود را بسنجید

 

زمانیکه کمپین شما برای مدت زمان طولانی اجرا می شود شما باید بازدهی آگهی خود را اندازه بگیرید.  شما می توانید اطلاعات اکانت، کمپین و گروه آگهی خود را به وسیله ادوردز آنالیز کنید. ما در اینجا توضیح خواهیم داد که ادوردز  چه چیزهایی را پیگیری می‌کند یا چه معیارهایی می توانند برای رسیدن به هدفتان به شما کمک کنند. گزارشات زیادی وجود دارد که به شما کمک می کنند عملکرد آگهی خودرا اندازه گیری و بهینه سازی کنید. بیان چند سوال راجع به عمل کرد آگهی تان  را ببینیم:

 

کدام یک از جستجوها به آگهی  من ختم شده‌اند

 

گزارش امور جستجو، جستجو ها و کارهایی را که مردم قبل از دیدن یا  کلیک کردن روی آگهی شما انجام می دهند فهرست کرده است. اگر جستجویی به طور منظم شما را به مشتریان خود وصل کرده باشد آن را به کلمات کلیدی در تبلیغات گوگلتان اضافه مینماید.

 

افرادی که  آگهی من را دیده اند کجا هستند

 

گزارش user location  فقط مکان فیزیکی مشتریان شما را نشان می دهد. اگر مشتریان در یک کشور یا منطقه خاص به سمت آگهی شما جذب شوند کمپین تبلیغات گوگل خود را به روز کنید تا به صورت مستقیم به آنها دسترسی پیدا کنید.

 

چه مکانهایی مخاطبان آگهی من را مورد توجه قرار می‌دهد

 

با این گزینه  ادوردز به شما موقعیت فیزیکی مخاطبانتان را  و همچنین مکانهایی که آنها در جستجوهای خود علاقه نشان داده‌اند نشان میدهد. اگر مخاطبان به مکان های خاصی علاقه نشان میدهند کمپین خود را به روز کنید تا به صورت مستقیم چیزی را که آنها می‌خواهند ،پیشنهاد دهید.

 

آیا لندینگ پیج من مناسب است

 

گزارش کارکرد لندینگ پیج ،کیفیت لندینگ پیج شما را تخمین می زند.  که در واقع قسمتی از کوالیتی اسکور شما را تشکیل می دهد. اگر شما یک لندینگ پیج ضعیف داشته باشید یک لینک آماده شده است تا به شما برای بهبود آن کمک کند.

 

کاربران چگونه من را  پیدا می کنند ( با آگهی و بدون آگهی)

 

این بخش نشان می دهد که چگونه کاربران شما را پیدا کرده اند. راههایی را که مخاطبان در تبلیغات گوگل به دنبال محصولات یا خدماتی شبیه محصولات و خدمات شما می گردند را پیدا کنید و کلمات کلیدی خود را به روز کنید و یا گروههای تبلیغاتی جدید بسازید تا به صورت مستقیم به آنها دست یابید.

 

راههایی که مردم را به سمت کانورژن کسب و کار من جذب می‌کند چه راه هایی است

 

معیار

 

این قسمت راه هایی را که مخاطبان برای کامل کردن یک کانورژن و هدایت آن به آگهی های مختلف ،کلیک ها و فاکتورها انجام می دهند نشان می دهد.

 

اشتراک گذاری مقاله در:
فیسبوک
تلگرام
توییتر
لینکداین
واتس آپ
ایمیل
دامنه .ir در تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل با دامنه ir

در بین افرادی که با موضوع دیجیتال مارکتینگ آشنا هستند بسیار شنیده‌ایم که در مورد تبلیغات گوگل با دامنه ir بحث می کنند و هر کدام از آنها عقیده دارند که این کار شدنی نیست

مشاهده مقاله
نیاز به راهنمایی بیشتر دارید ؟
  • 09194160419
امکان برقراری تماس ندارید؟ ما با شما تماس میگیریم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس 09194160419