ادوردز چند استراتژی برای پیشنهاد شما در آگهی ارائه می دهد که برای انواع مختلف کمپین و اهداف کسب و کار طراحی شده اند. انتخاب خودکار پیشنهاد آگهی شما می تواند بازدهی کمپین شما را در تبلیغات گوگل بالا ببرد  در عین حال که وقت کمتری از شما می گیرد. در این مقاله ما به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین استراتژی پیشنهاد خود را انتخاب نمایید.

 

پیشنهاد خودکار گوگل چگونه کار میکند

 

استراتژی گوگل

 

لیست کلمات کلیدی شما مشخص می کنند کدام سرچ ها  و کدام یک از بازدیدها به آگهی شما ختم می شود. ولی یک پیشنهاد به عنوان مثال می تواند یک هدف متحرک باشد که به چیزهایی مانند MATCH TYPE  ، دستگاه و موقعیت بستگی دارد. با پیشنهاد خودکار، ادوردز می‌تواند به صورت خودکار آمار کلیک و بازدید آگهی ها را با استفاده از تجربیاتی که از دیگر کاربران به دست آورده است بالا ببرد.

 

چه زمانی از پیشنهاد خودکار استفاده کنیم

 

پیشنهاد خودکار در تبلیغات گوگل برای همه نیست. آیا برای شما مناسب است؟  سوالات زیر را از خود بپرسید تا متوجه شوید. هر سوال بر اساس یک مشخصه کلی تبلیغ کنندگان و کمپین ها که از استراتژی پیشنهاد خودکار استفاده می‌کنند طراحی شده است.

۱) آیا  قصد پیشرفت کمپین های خود را دارید؟  به عنوان نمونه آیا می خواهید با بودجه ای که دارید بیشترین بازدهی را از کمپین های خود بگیرید؟

۲) آیا می خواهید برای بهینه‌سازی کمپین های تان زمان خیلی کمتری را مصرف کنید؟  تحقیقات نشان داده است که ۸۰ درصد زمان تبلیغ کنندگان صرف تنظیم کردن دستی کمپین ها می شود. چقدر می توانید از این وقت برای کارهای بهتر استفاده کنید؟

۳) آیا conversion tracking را فعال کرده اید؟ با این که برای استفاده کردن از ویژگی های خودکار نیاز دارید تا conversion tracking را فعال کنید ما استراتژی هایی داریم که نیازی به فعال کردن آن وجود ندارد. با این حال اگر می‌خواهید که آن را فعال کنید از منابع پایین کمک بگیرید.

 

چه زمانی از پیشنهاد دستی استفاده کنیم

 

اگر فکر میکنید که نمی خواهید از  پیشنهاد خودکار استفاده کنید پیشنهاد کاربری یا پیشنهاد دستی می تواند بهترین گزینه باشد. شما ممکن است پیشنهاد دستی را انتخاب کنید در صورتی که:   بازدید سایت شما به اندازه ای نیست که توصیه های پیشنهاد خودکار را اعمال کنید و یا شما می‌خواهید روی چگونگی پرداخت، کلیک و یا بازدید تبلیغات گوگل تان کنترل کامل داشته باشید.

 

اگر توضیحات بالا شامل شما نمی شود ما به شما  توصیه می‌کنیم که از پیشنهاد خودکار استفاده کنید.

 

چگونه استراتژی پیشنهاد خودکار خود را انتخاب کنیم

 

bid strategy

 

شما باید استراتژی پیشنهاد خودکار را دراکانت ادوردز اضافه کنید  تا بهترین خدمات را برای اهداف اولیه کمپین خود ارائه دهید. با این کار شما به اکانت ادوردز خود  اجازه می دهید تا تنظیمات مختلف آگهی شما را به گونه ای انتخاب کنند که بیشترین بازدهی را در تبلیغات گوگل برای شما به ارمغان بیاورد.

 

Ad clicks:  گزینه افزایش کلیک  به صورت خودکار آگهی های شما را طوری تنظیم می کنند نسبت به بودجه شما بیشترین کلیک را شامل شود.  این امر می‌توانند بازدید سایت را افزایش دهد و میزان کلیک را در قسمت‌های کم ترافیک بیشتر کند. این روش برای تبلیغ کنندگان ای مفید است که با بازار آنلاین شروع کرده اند می‌خواهند مخاطبان و مشتریان بیشتری را در وب سایت شان کنند.

 

Ad conversions: استراتژی  پیشنهاد اتوماتیک طراحی شده است تا کانورژن هایی را ایجاد کنند که شامل هزینه هر کلیک،  افزایش کانورژن و هزینه هر استفاده می شود. ما در تیتر های بعدی به موارد بالا می پردازیم.

 

کدام یک از انواع  پیشنهادهای خودکار کانورژن برای شما مناسب است

 

هزینه هر کلیک یا Enhanced cost per click  یک استراتژی شبهه اتوماتیک است که آگهی شما را طوری تنظیم می‌کند  تا بیشترین مقدار کانورژن را نسبت به بودجه ای که تعیین کرده اید کسب کند. شما کلمات کلیدی را اضافه می کنید و به ادوردز  اجازه می دهید تا جادوی خود را برای افزایش عملکرد کمپین‌های تان انجام دهد.

 

پیشنهاد بیشترین کانورژن یا Maximize conversions به صورت اتوماتیک آگهی ها را در زمان حراج یا مزایده اضافه می کند تا  بیشترین حجم کانورژن را برای شما فراهم کند.

 

Target CPA به صورت خودکار آگهی ها را اضافه می‌کند تا به شما کمک کند  تا حدی که ممکن است در Target CPA کانورژن جمع کنید.

About automated bidding

Set up conversion tracking


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس 77414777-021