نکات بسیار مهم جهت انتخاب متن مناسب را در تبلیغات گوگل را برای شما بیان می کنیم:

1 – جلب کننده باشد و باعث افزایش کلیک بین دیگر لینک ها شود

 

زمانی که بازدیدکننده ها تبلیغات شما را میبینند هر چقدر تبلیغ شما جذاب تر باشد و باعث افزایش کلیک آنها بشود click through rate شما افزایش می یابد به این معنی که در بین دیگر تبلیغات افراد بیشتر تبلیغ شما را می پسندند و شما را انتخاب می کنند و وارد سایت شما می شوند.

این از نظر تبلیغات گوگل بسیار مناسب می باشد و باعث افزایش امتیاز تبلیغ شما میشود که در نهایت باعث کاهش هزینه‌های تبلیغات گوگل نیز می گردد.

 

2 – نباید از شماره تلفن در متن تبلیغ استفاده کنید

 

از نظر سیستم تبلیغاتی گوگل اضافه کردن شماره تلفن تماس به متن تبلیغات یا به اصطلاح heading 1 و heading 2 غیر قانونی بوده و پذیرفته نمی شود و همچنین در صورت مشاهده تبلیغ شما disapprove یا غیر قابل پذیرش می شود.

اگرچه در بعضی از تبلیغات شماره تماس را مشاهده می کنید آن‌ها آن دسته از تبلیغ کنندگانی هستند که از قانون گوگل را زیر پا گذاشته اند و در صورت مشاهده در گوگل به سرعت با آنها برخورد و تبلیغ آنها را غیر قابل پذیرش می شود.

3 – از کلمات کلیدی مشابه در متن تبلیغات توضیحات و داخل سایت استفاده کنید

بسیار مهم است کلماتی که در توضیحات تبلیغ یا به اصطلاح description و یا heading قرار می دهید از آن کلمات در وب سایت خود نیز استفاده کنید در واقع در صفحه که تبلیغات را انجام می دهید در آن صفحه باید استفاده شود که باعث افزایش امتیاز تبلیغ شما و تجربه به طرح بازدید کننده از تبلیغ شما و افزایش فروش می‌شود

4 – در صورت امکان از متن داینامیک استفاده کنید

متن داینامیک به معنای متنی باشد در تبلیغ شما که متغیر است وقتی که کاربر متنی را سرچ می کنند دقیقاً همان متن را در عنوان تبلیغ شما نیز مشاهده می‌کند این باعث می‌شود کاربر احساس کنند که دقیقاً پاسخ خود را یافته است بنابراین بیشتر روی تبلیغ شما کلیک می کند و در بین دیگر تبلیغات امتیاز شما بیشتر می شود


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس 66919634-021