تبلیغات گوگل ارزان

 

جهت راه اندازی تبلیغات گوگل با حداقل هزینه و ارزان تبلیغات خود را به ما بسپارید با رعایت اصول تنظیمات صحیح اکانت و ساخت لندینگ پیج مناسب با هزینه کم تبلیغات شما راه اندازی خواهد. به جای انکه وقت و هزینه خود را صرف آزمون و خطا کردن کنید پیشنهاد میشود تبلیغات خود را به متخصصان ما بسپارید.

 

هزینه شروع تبلیغات از 225 هزار تومان

 شماره تماس : 77164064-021

شماره همراه : 09392250576

 

نکات مهم جهت ایجاد تبلیغات ارزان گوگل:

 

تنظیمات صحیح حساب

جهت آنکه تبلیغاتی ارزان در گوگل داشته باشیم ابتدا باید تنظیمات حساب گوگل خود را به شکل صحیح و درست انجام دهیم. اگر تنظیمات صحیح باشد هزینه تبلیغات ما میتواند نصف شود.

بالا بردن add revelency

از این به معنای بازده تبلیغات باشد. به این معنا که تنظیمات کلمات کلیدی و تنظیمات حساب تبلیغی شما بسیار خوب است و بنابر این بازده بسیار عالی خواهید داشت.

باید بتوانیم add revelency تبلیغات خود را افزایش و به عدد 10 برسانیم. برای مثال استفاده از call extention , call outs , site link , negative keywords می‌تواند به افزایش add revelency کمک کنند.

بالا بردن click through rate

در مورد نسبت میزان افرادی که از تبلیغ شما دیدن می کنند به افرادی که به تبلیغ شما توجهی نمی کنند می باشد که هرچه درصد آن بالاتر باشد بهتر است.

باید بتوانیم با ایجاد تبلیغات جذاب و ایجاد تنظیمات صحیح مانند استفاده از call extention باعث افزایش click through شویم.

بالا بردن امتیاز landing page experience

 

در واقع تجربه کاربر از بازدید سایت شما می باشد. که پس از بررسی های گوگل اگر کاربر تجربی خوب و مناسبی از بازدید سایت شما داشته باشد. landing page experience رتبه 10 خواهد گرفت که باعث بسیار کمتر شدن هزینه های تبلیغ می گردد.

 

سرعت سایت خود را افزایش دهید

یکی از تجربه های خوب کاربر از بازدید سایت شما سریع بودن و سرعت بالای سایت شما می باشد.برای طی یک سری از اصول فنی می توانید سرعت وب سایت خود را افزایش و در سایت های مانندgtmetrix.com و یا page speed insite رتبه های A-A و یا بالای ۸۰ درصد بگیرید.

نتیجه گیری

جهت راه اندازی تبلیغات ارزان در گوگل ابتدای وب سایت بسیار سریع طراحی کنید و سپس نسبت به تنظیمات صحیح اکانت گوگل  خود اقدام کنید و از هزینه پایین تبلیغات خود لذت ببرید.

 

لطفاً نظرات و یا سوالات خود را در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس 77414777-021