بسیار مشاهده شده است که افراد در سیستم های دیگر تبلیغاتی شروع به تبلیغ می‌کنند اما هزینه‌ای که برای تبلیغات در شروع و در پایان می پردازند بسیار بیشتر از گوگل می شود حال این سوال مطرح می شود که چگونه است که سیستم تبلیغات گوگل بسیار ارزان تر از دیگر سیستم ها می شود؟

در جهت پاسخ به این سوال ابتدا به بررسی سیستم گوگل می پردازیم پاسخ را به صورت نکاتی بیان می‌کنیم:

 

الف – سیستم گوگل ساختاری انحصاری ندارد

 

در سیستم گوگل بسیار مشاهده شده است که برای برنامه نویسان و برای کسانی که در محیط دیجیتال و برنامه نویسی دستی بر آتش دارند محیط را باز گذاشته و اجازه رشد و گرفتن نمایندگی را به آنها میدهد برای مثال گوگل با سیستم یوتیوب رقابت نمی کند تنها سیاستی را پیش گرفته است که تمامی وب سایت ها و گروه های برنامه نویسی مهم در واقع زیر پرچم سیستم اصلی یا همان گوگل باشند این موضوع باعث می شود که سیستم گوگل بدون آنکه اشخاصی را استخدام کند با ایجاد فضای رقابتی و توسط تکنولوژی بسیار پیشرفته ای که دارد می تواند با هزینه بسیار کم کاربران بسیار بیشتری داشته باشد.

 

ب – میزان ورودی ها قابل کنترل است

 

در سیستم تبلیغاتی گوگل دقیقاً به میزانی که شما هزینه می‌کنید می‌توانید مخاطب برای تبلیغات خود داشته باشید اما در دیگر سیستم ها مانند تبلیغات تلویزیون به دلیل آنکه میزان مخاطب ها دقیقاً قابل تنظیم نمی باشد بنابراین نمی توانید هزینه‌ای بسیار کم داشته باشید.

 

خوب تا اینجا با سیستم تبلیغاتی و سیستم کاری گوگل آشنا شدیم از اینجا به بعد به بیان نکاتی جهت ارزان تر شدن تبلیغات گوگل می پردازیم:

 

الف – تنظیمات صحیح انجام دهید

 

هر چه تنظیماتی که در سیستم تبلیغاتی گوگل انجام می‌دهید صحیح تر و بهتر باشد می توانید هزینه را کاهش دهید بنابراین توصیه می‌شود که تبلیغات را به شرکت‌هایی مانند ما بسپارید شرکتهای واسطه و یا نماینده های گوگل به واسطه یک سری از تنظیمات و ترفندهایی هزینه تبلیغات شما را به شدت کاهش می دهند.

 

ب – لندینگ پیج و یا صفحه ورود خود را بهینه سازی کنید

 

از طریق بهینه سازی صفحه ورود خود می توانید به راحتی هزینه تبلیغات را کاهش دهید در این حالت لندینگ پیج امتیاز بیشتری خواهد داشت و سرعت صفحه ورود بیشتر می‌شود که باعث کمتر شدن هزینه می شود.

 

ج – از پلان های با قیمت بیشتر استفاده کنید

 

پلان های با قیمت بیشتر مانند ۳ هزار دلاری که حدود قیمت ۳ میلیون تومان می‌شود تخفیف ۵ درصدی دارد و برای تمام مشتریان با ۱۵ درصد کارمزد انجام میشود که برای همه می‌توانند به صرفه باشد به جای آنکه از 10 پلن 300 هزار تومانی استفاده کنید به راحتی می توانید از یک پلن 3 میلیون تومانی با تخفیف استفاده و از قیمت مناسب استفاده کنید.

 

 

جهت تبلیغات در گوگل ارزان می توانید تبلیغات خود را به شرکت ما بسپارید

 

 

شماره تماس: 021-77164064
شماره همراه : 09392250576


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس 77414777-021