در سیستم تبلیغات گوگل برای اینکه تبلیغات مناسبی داشته باشیم همانطور که قبلاً هم اشاره شد باید حتما از لندینگ پیج مناسبی برخوردار باشیم.

 

گاهی پیش می‌آید که ما وبسایتی داریم و نمی دانیم که آیا برای تبلیغات گوگل مناسب است یا خیر در صورتی که مناسب نباشد باید هزینه بسیار بیشتری نسبت به یک لندینگ پیج مناسب بپردازیم بنابراین بهتر است که ریسک نکرده و از اول سراغ یک لندینگ پیج مناسب برویم

 

الف – وب سایت خود را در سایت unbounce.com چک کنید

 

این وبسایت یک سایت آنالیزر لندینگ پیج می باشد و می تواند مشکلات و نقایص وبسایت شما را مشخص بکند و اگر می‌توانید آنها را اصلاح کرده و در غیر این صورت اقدام به ساخت یک لندینگ پیج جدید بکنید

 

نکات استفاده از این وب سایت

1 – مشخص کنید لندینگ پیج شما دارای فرم می باشد یا خیر

 

بعد از آنکه فرم آنالیز وب سایت را پر کردید یک سوال از شما پرسیده می‌شود که آیا لندینگ پیج شما دارای فرم است یا خیر اگر پاسخ مثبت باشد سیستم آنالیز سایت به شکل دیگری تغییر خواهد کرد و اگر منفی باشد فرمها را در نظر نمی‌گیرد.

 

2 – کلمات کلیدی را وارد کنید

 

برای آنکه بتوانید در این وب‌سایت آنالیز پیج خود را انجام دهید باید کلمات کلیدی که در تنظیمات تبلیغات گوگل قرار داده اید در آن وارد کنید این کار باعث می شود که کلمات را با کلماتی که در پیم شما قرار دارد مقایسه کند و به شما نقاط ضعف و قوت آن را بگوید

 

ب – در اکانت تبلیغات گوگل امتیاز لندینگ پیج را چک کنید

 

برای رتبه بندی لندینگ پیج ها ۳ امتیاز وجود دارد:

 

1 – above average

این امتیاز بیانگر آن است که صفحه لندینگ پیج شما از تمام صفحات دیگر مناسب‌تر و امتیاز بیشتری را دارا می باشد و در لغت به معنای بالاتر از معمول می باشد

 

2 – average

این امتیاز نشان می‌دهد لندینگ پیج شما در مقایسه با دیگران در سطح متوسط و مناسبی قرار دارد و در لغت به معنای معمول می باشد.

 

 

3 – below average

 

این امتیاز نشان‌دهنده آن است که صفحه لندینگ پیج شما از دیگر سایتها ضعیف تر بوده و در لغت به معنای کمتر از متوسط می‌باشد.

 

وقتی که در قسمت keywords در تنظیمات اکانت خود وارد می شوید یک مربع کوچک در کنار کلمات وجود دارد که اگر موس را بر روی آن نگه دارید امتیاز لندینگ پیج برای آن کلمه را بیان می کند به وسیله آن می توانید به مناسب بودن لندینگ پیج خود پی ببرید.

 

نکته بسیار مهم

 

اگر از لندیگ پیج ضعیفی برخوردار هستید لندینگ پیج جدیدی را تهیه کرده اید برای آنکه نتیجه کار خود را ببینید حداقل به دو روز تا یک هفته زمان لازم است و تغییر امتیاز لندینگ پیج زمانبر می باشد باید کمی صبور باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس 77414777-021