زمانی که  معیارهای ادوردز در تبلیغات گوگل به شما نشان می دهد که کدام کلمات کلیدی، مکان ها، زمان ها و دستگاه ها نتایج بهتری را برای شما به ارمغان می آورند، شما می توانید پیشنهادات خود را برای مخاطبین بهتر خود تنظیم کنید.  این مقاله برای شما توضیح خواهد داد برای کمک به کنترل اهداف کسب و کار خود چگونه از تنظیمات پیشنهاد خود استفاده کنید. به عنوان مثال فرض کنید شما برای یک سفر کاری به یک شهر جدید رفته اید و ۳۰ دقیقه برای صرف ناهار قبل از جلسه بعدی فرصت دارید. برای پیدا کردن یک مکان مناسب برای صرف ناهار چه کاری انجام می دهید؟ از لپ تاپتان برای جستجوی نزدیکترین کافه استفاده می کنید  یا از تلفن همراه خود برای به دست آوردن مکان نزدیکترین کافه استفاده می کنید ؟

 

به مخاطیب ویژه خود اهمیت بیشتری دهید

 

شبیه یک کاربرگ فکر کنید

 

عوامل زیادی وجود دارند  چگونگی جستجوی کاربران تاثیر می گذارند.  از جمله: آن ها کجا هستند، چه کاری انجام می دهند، از چه دستگاهی استفاده می کنند و حتی  در چه ساعتی از روز هستند. زمانی که کمپین تبلیغاتی خودرا برای تبلیغات گوگل برنامه ریزی می کنید شما نیاز دارید که این تغییرات را وارد اکانت خود کنید و باید بدانید که کاربران کی و کجا علاقه بیشتری به آگهی شما پیدا می کنند . تنظیمات پیشنهاد ادوردز می‌تواند مشکل شما را حل کند.

 

تنظیمات پیشنهاد ادوردز در عمل

 

بیایید فرض کنیم که شما یک رستوران دارید. شما دیده اید که مردمی که نزدیک رستوران شما هستند نسبت به مردمی که دورترند  بیشتر به رستوران شما می آیند. از آنجایی که آن مشتریان محلی ارزش بیشتری برای شما دارند شما باید آگهی های خود را در تبلیغات گوگل بیشتر برای آنها نمایش دهید  و برای افرادی که از محل کسب و کار شما دور تر هستند آگهی های کمتری در نظر بگیرید.

 

کدام یک از تنظیمات پیشنهاد در دسترس هستند

 

انواع مختلفی از تنظیمات پیشنهادی  که شما می توانید به آن عمل کنید وجود دارد  و شما باید انواع مختلف این تنظیمات را بر اساس اهدافتان و عملکرد قبلی آگهی های تان مشخص کنید.

 

دستگاه

 

تنظیمات آگهی دستگاه

 

از تنظیمات آگهی دستگاه استفاده کنید تا مقدار نمایش آگهی تان را در دستگاه های مختلف تنظیم کنید.  شما می توانید این تنظیمات را در موبایل، دسکتاپ، و تبلت تنظیم کنید تا آگهی تان را برای هر دستگاه دقیق تر مدیریت کنید. برای مثال اگر شما یک اپلیکیشن ساختید شما می توانید آگهی ها را برای دستگاه های موبایل افزایش دهید تا میزان نصب اپلیکیشن خود را بالا ببرید و میزان نمایش آگهی تان را در دسکتاپ کاهش دهید.

 

موقعیت

 

location

 

از تنظیمات موقعیت آگهی استفاده کنید تا  آگهی خودرو در کشور ها، شهرها و مناطق مشخص دیگری بیشتر یا کمتر به نمایش بگذارید.  برای مثال اگر یک رستوران دارید شما می توانید آگهی های خود را برای مشتری های محلی افزایش دهید.

 

زمان

 

از تنظیمات زمان بندی آگهی برای افزایش یا کاهش دادن آگهی های تان در روزهای مشخص یا در ساعات مشخصی از روز استفاده کنید.  برای مثال اگر یک تهیه غذا دارید شما می توانید آگهی های خود را از ساعت ۵ تا ۷ بعد از ظهر افزایش دهید تا احتمال نمایش آگهی تان در تبلیغات گوگل به مخاطبانی که نیاز به یک وعده غذایی دارند بیشتر شود.

 

بهترین مطلب

 

شما می توانید از تنظیمات آگهی خود  برای بهترین مطلب استفاده کنید تا شانس آگهی خود را برای نمایش داده شدن در محبوب ترین مطلب در یوتیوب افزایش دهید. وقتی که آگهی شما در این جایگاه قرار بگیرد ادوردز از تنظیمات آگهی تان برای پیشرفت آن استفاده می کند.

 

لیست افراد

 

از تنظیمات آگهی خود در تبلیغات گوگل برای لیست افراد استفاده کنیم اگر می خواهید  میزان نمایش آگهی خود را برای افراد مشخصی افزایش یا کاهش دهید. برای مثال شما می توانید آگهی های خود را برای کسانی که وب سایت شما را در سی روز اخیر رویت کرده اند بیشتر به نمایش بگذارید.

 

از تنظیمات آگهی خود استفاده کنید تا به اهدافتان برسید

 

بیایید نگاهی بیاندازیم که یک رستوران در کوهستان چگونه از تنظیمات آگهی خود برای رسیدن به اهدافش استفاده کرد: صاحبان رستوران می دانند که  مشتریان جدید معمولاً وقتی به رستوران آنها می آیند نزدیک باشند و سپس در موبایلشان برای نزدیک ترین رستوران جستجو کرده باشند؛ در نتیجه آنها برای افراد محلی که از موبایل استفاده می کنند در ساعاتی  از روز که زمان صرف وعده غذایی است آگهی های بیشتری نمایش می دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس 77414777-021