طراحی سایت اینترنتی

چند سالی است که طراحی وب سایت در کشور ما رونق گرفته و شغل های زیادی در این خصوص به وجود آمده‌اند اعم از طراح وب سایت ، برنامه نویس سایت ، پشتیبان و نیروی تولید محتوا از آنجایی که این شغل نوپا در کشور ما چندان شناخته شده نیست و مجریان آن هنوز از مهارت کافی در پیاده سازی یک وب سایت اینترنتی برخوردار نیستند مشکلات زیادی در این زمینه برای مشتریان به وجود آمده است.

به همین جهت تصمیم گرفتیم در این مقاله نکات مفیدی را جهت اقدام به طراحی یک سایت اینترنتی با شما به اشتراک بگذاریم.

 

طراحی سایت اینترنتی خود را به هر شرکتی نسپارید

 

شاید در روزنامه همشهری و یا در تبلیغات اس ام اس و یا همچنین در آگهی های خیابانی با شرکت هایی آشنا شوید که چندان شناخته شده نیستند و تجربه کافی در زمینه پیاده سازی ی یک وب سایت حرفه ای ندارند در این زمان احتمال دارد که کار خود را به کاردان نسپارید.

 

چگونه از مهارت یک شرکت در پیاده سازی ایده مان در طراحی سایت با خبر شویم ؟

 

پاسخ این سوال بسیار ساده است کافی است نمونه کارهای آن شرکت را به دقت بررسی بکنید و چه از نظر ظاهری و چه از نظر فنی مطابق با استانداردهای روز باشد.همچنین از شرکت مورد نظر بخواهید که ایده های خودش را با شما در میان بگذارد و ببینید که چقدر با ایده های شما سازگاری خواهد داشت.

 

طراحی سایت اینترنتی خود را به فیری لنسرهای مطمئن بسپارید

 

شاید کلمه فریلنسر برای شما تازگی داشته باشد اما موضوع زیاد پیچیده نیست به معنای آن است که شخصی دارای مهارت به جای آنکه در شرکت استخدام باشد ، به صورت شخصی و تنهایی کار میکند.

 

با توجه به آن که شیوه کار کردن فریلنسری در کشور ما چندان مرسوم نیست و شیوه‌های سنتی مانند استخدام در شرکت ها و سازمان ها بسیار رواج دارد امکان دارد افرادی با ادعای فریلنسر بودن و داشتن مهارت ، نه تنها پروژه شما را به درستی اجرا نکند بلکه باعث بروز خسارت و به تعویق انداختن کار شما نیز بشوند بنابراین بسیار مهم است که شخص فیلم ان سر را به خوبی بشناسید و از نمونه کارهای موفق آن مطمئن شوید.

 

یک وبسایت علاوه بر زیبایی باید کارایی نیز داشته باشد

 

برخی از شرکت ها یک سری طرح ها و قالب هایی را که از زیبایی ظاهری برخوردار هستند به شما پیشنهاد می کنند اما این طرح ها از کارایی برخوردار نیستند سایت شما بعد از طراحی سرعت بسیار پایینی خواهد داشت بنابراین نیاز است که از پیمانکار خود بخواهید که وبسایت با سرعت بارگزاری بالا برای شما طراحی بکند.

 

در طراحی سایت اینترنتی بین قالب های از پیش طراحی شده و طراحی اختصاصی تفاوت وجود دارد

 

با گسترش استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس بسیار شاهد آن هستیم که طرح های از پیش آماده شده که اصطلاحاً به آنها قالب گفته می شود برای چندین نفر استفاده می شود بدون آنکه کیفیت کار در نظر گرفته شود ، در اینجا نمی خواهیم استفاده از قالب ها را مضر بیان کنیم اما پیاده سازی صحیح قالب ها نیز باید در نظر گرفته شود.

 

مسلماً آن دسته از شرکت هایی که برای شما با توجه به ایده و نیازتان طراحی اختصاصی انجام میدهند به شرط آنکه از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد در مقابل استفاده از قالب های معمولی بسیار بهتر است.

 

بنابراین بعد از آن که به شرکت مورد نظر اعتماد کردید و از مهارت آنها مطلع شدید از آنها بخواهید که برای شما طراحی اختصاصی انجام دهد و یا در صورت استفاده از قالب ، قالب ها را برایتان بهینه بکنند.

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت کلینیک
خدمات طراحی سایت

طراحی سایت کلینیک

با بررسی طراحی سایت کلینیک زیبایی، پزشکی، دندانپزشکی  که به صورت ارزان و حرفه ای انجام میشود، به افزایش آگاهی شما کمک میکنیم، تا انتهای

دیدن مقاله
طراحی سایت شرکتی
خدمات طراحی سایت

طراحی سایت شرکتی

در این مقاله در خصوص طراحی سایت حرفه و ارزان برای شرکت بازرگانی، مهندسی، خصوصی، پیمانکاری، خدماتی و هواپیمایی صحبت میکنیم، توصیه میکنیم سوالات خود

دیدن مقاله
کسب و کار الکترونیکی چیست
تبلیغات گوگل

کسب و کار الکترونیکی چیست

در این مقاله در خصوص کسب و کار الکترونیکی صحبت می‌کنیم و اطلاعات بسیار مفیدی مانند آن که تفاوت کسب و کار الکترونیکی با تجارت

دیدن مقاله
سئوکار در تهران
سئو

سئو کار در تهران

اگر به دنبال یک سئو کار مناسب و حرفه ای در تهران می گردید لازم است که شرکت سایت یک را به شما معرفی کنیم

دیدن مقاله
تبلیغات مجازی
تبلیغات گوگل

تبلیغات مجازی چیست

برای اینکه بتوانید از اینترنت درآمد داشته باشید نیاز است که با تبلیغات مجازی آشنا شوید، منظور از تبلیغات مجازی تبلیغاتی است که در فضای

دیدن مقاله

دیگر مطالب