طراحی سایت اینترنتی

چند سالی است که طراحی وب سایت در کشور ما رونق گرفته و شغل های زیادی در این خصوص به وجود آمده‌اند اعم از طراح وب سایت ، برنامه نویس سایت ، پشتیبان و نیروی تولید محتوا از آنجایی که این شغل نوپا در کشور ما چندان شناخته شده نیست و مجریان آن هنوز از مهارت کافی در پیاده سازی یک وب سایت اینترنتی برخوردار نیستند مشکلات زیادی در این زمینه برای مشتریان به وجود آمده است.

به همین جهت تصمیم گرفتیم در این مقاله نکات مفیدی را جهت اقدام به طراحی یک سایت اینترنتی با شما به اشتراک بگذاریم.

 

طراحی سایت اینترنتی خود را به هر شرکتی نسپارید

 

شاید در روزنامه همشهری و یا در تبلیغات اس ام اس و یا همچنین در آگهی های خیابانی با شرکت هایی آشنا شوید که چندان شناخته شده نیستند و تجربه کافی در زمینه پیاده سازی ی یک وب سایت حرفه ای ندارند در این زمان احتمال دارد که کار خود را به کاردان نسپارید.

 

چگونه از مهارت یک شرکت در پیاده سازی ایده مان در طراحی سایت با خبر شویم ؟

 

پاسخ این سوال بسیار ساده است کافی است نمونه کارهای آن شرکت را به دقت بررسی بکنید و چه از نظر ظاهری و چه از نظر فنی مطابق با استانداردهای روز باشد.همچنین از شرکت مورد نظر بخواهید که ایده های خودش را با شما در میان بگذارد و ببینید که چقدر با ایده های شما سازگاری خواهد داشت.

 

طراحی سایت اینترنتی خود را به فیری لنسرهای مطمئن بسپارید

 

شاید کلمه فریلنسر برای شما تازگی داشته باشد اما موضوع زیاد پیچیده نیست به معنای آن است که شخصی دارای مهارت به جای آنکه در شرکت استخدام باشد ، به صورت شخصی و تنهایی کار میکند.

 

با توجه به آن که شیوه کار کردن فریلنسری در کشور ما چندان مرسوم نیست و شیوه‌های سنتی مانند استخدام در شرکت ها و سازمان ها بسیار رواج دارد امکان دارد افرادی با ادعای فریلنسر بودن و داشتن مهارت ، نه تنها پروژه شما را به درستی اجرا نکند بلکه باعث بروز خسارت و به تعویق انداختن کار شما نیز بشوند بنابراین بسیار مهم است که شخص فیلم ان سر را به خوبی بشناسید و از نمونه کارهای موفق آن مطمئن شوید.

 

یک وبسایت علاوه بر زیبایی باید کارایی نیز داشته باشد

 

برخی از شرکت ها یک سری طرح ها و قالب هایی را که از زیبایی ظاهری برخوردار هستند به شما پیشنهاد می کنند اما این طرح ها از کارایی برخوردار نیستند سایت شما بعد از طراحی سرعت بسیار پایینی خواهد داشت بنابراین نیاز است که از پیمانکار خود بخواهید که وبسایت با سرعت بارگزاری بالا برای شما طراحی بکند.

 

در طراحی سایت اینترنتی بین قالب های از پیش طراحی شده و طراحی اختصاصی تفاوت وجود دارد

 

با گسترش استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس بسیار شاهد آن هستیم که طرح های از پیش آماده شده که اصطلاحاً به آنها قالب گفته می شود برای چندین نفر استفاده می شود بدون آنکه کیفیت کار در نظر گرفته شود ، در اینجا نمی خواهیم استفاده از قالب ها را مضر بیان کنیم اما پیاده سازی صحیح قالب ها نیز باید در نظر گرفته شود.

 

مسلماً آن دسته از شرکت هایی که برای شما با توجه به ایده و نیازتان طراحی اختصاصی انجام میدهند به شرط آنکه از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد در مقابل استفاده از قالب های معمولی بسیار بهتر است.

 

بنابراین بعد از آن که به شرکت مورد نظر اعتماد کردید و از مهارت آنها مطلع شدید از آنها بخواهید که برای شما طراحی اختصاصی انجام دهد و یا در صورت استفاده از قالب ، قالب ها را برایتان بهینه بکنند.

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش محتوا نویسی
تولید محتوا

آموزش محتوا نویسی

در این آموزش به صورت رایگان اصول محتوا نویسی و تولید مقاله را به شما آموزش خواهیم داد، محتوا نویسی یکی از راه های کسب

دیدن مقاله
طراحی سایت خارجی
خدمات طراحی سایت

طراحی سایت خارجی

  زمانی که صحبت از طراحی سایت خارجی می کنیم دو سوال مطرح میشود یکی آن که آیا سوال در مورد آن است که یک

دیدن مقاله
دامنه .ir در تبلیغات گوگل
تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل با دامنه ir

در بین افرادی که با موضوع دیجیتال مارکتینگ آشنا هستند بسیار شنیده‌ایم که در مورد تبلیغات گوگل با دامنه ir بحث می کنند و هر

دیدن مقاله

دیگر مطالب