مشکل برند در قبول نشدن تبلیغات گوگل

مشکل برند تبلیغات گوگل

حل مشکل سیاست های علائم تجاری می تواند سخت و دشوار باشد باشد در این مقاله، اگر تبلیغ خود را برای یک مسئله علامت تجاری رد شده پیدا کردید و نحوه دستیابی به مجوز را نمیدانید، یاد خواهید گرفت چه کاری انجام دهید. اطلاعات ارائه شده در اینجا در نظر گرفته شده است که به عنوان یک مرجع  ارائه شود  و بر اساس چارچوب سیاست کلی علامت تجاری گوگل می باشد و اینکه منظور ما از علامت تجاری همان برند است.

 

وضعیت تأیید شما چیست؟

 

می توانید وضعیت تأیید آگهی خود را با مرور به کمپین تبلیغات گوگل خود و کلیک بر روی تب تبلیغات برای مشاهده تمام آگهی های آن کمپین، بررسی کنید. آگهی شما می تواند تأیید، تأیید شده محدود یا تایید نشده باشد. اگر آگهی شما تایید شده باشد، هیچ اقدامی در جهت رفع مشکل وجود ندارد. اگر آگهی شما تأیید شده (محدود) باشد در حال حاضر واجد شرایط برای اجرا در کشورهای خاص است و نسبت به دیگر کشور ها محدود می شود.

 

راه حل چیست ؟

 

 

 مجوز علامت تجاری را درخواست کنید

 

 

 

مجوز تبلیغات گوگل

گرفتن مجوز از دارنده برند

 

 

یکی از اقدامات این است که به صاحب علامت تجاری پیام دهید و درخواست مجوز خود را برای استفاده از علامت تجاری او اعلام کنید. اگر مالک علامت تجاری هستید، می توانید به طور مستقیم به گوگل بیان کنید که مجوز برایتان صادر شود.

 

بعد از درخواست مجوز از مالک علامت تجاری آن را برای گوگل ارسال کنید و دوباره درخواست بررسی دهید، پس از انجام این کار، باید آگهی های خود را دوباره ارسال کنید تا بتوانند دوباره از طریق روند بازبینی گوگل عبور کنند.

 

 

به عنوان نماینده فروش کار کنید

 

سیاست نمایندگی فروش  اجازه می دهد تا بدون استفاده صریح برای تبلیغات، از  علامت تجاری استفاده کنید، در صورتی که از شرایط مورد نیاز که در زیر ذکر شده است برخوردار باشید:

 

صفحه لندینگ پیج یا فرود باید تمامی خدمات را ذکر کند 

 

این مسئله به این معنا می باشد که صفحه ای که مشتریان وارد آن میشوند و تبلیغ شما را نگاه میکنند باید از خدمات شرکتی که به عنوان نمایندگی آن میخواهید تبلیغ کنید به وضوح یاد کند.

راه خرید

 

صفحه فرود باید به وضوح راهی برای خرید محصول یا خدمات را فراهم کند و این صفحه باید اطلاعات تجاری (مانند نرخ، قیمت ها یا نقل قول ها) را در مورد محصول یا خدمات نمایش دهد.

 

اشتراک گذاری مقاله در:
فیسبوک
تلگرام
توییتر
لینکداین
واتس آپ
ایمیل

طراحی سایت اینترنتی

چند سالی است که طراحی وب سایت در کشور ما رونق گرفته و شغل های زیادی در این خصوص به وجود آمده‌اند اعم از طراح وب سایت ، برنامه نویس سایت ، پشتیبان و نیروی

مشاهده مقاله
طراحی سایت خارجی

طراحی سایت خارجی

  زمانی که صحبت از طراحی سایت خارجی می کنیم دو سوال مطرح میشود یکی آن که آیا سوال در مورد آن است که یک شرکت خارجی برای ما طراحی سایت بکند و یا آن

مشاهده مقاله
نیاز به راهنمایی بیشتر دارید ؟
  • 02166919634
  • 02166919635
  • 02166919636
امکان برقراری تماس ندارید؟ ما با شما تماس میگیریم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس 66919634-021