1 – استفاده از ساب دامین قابل پذیرش نیست

 

سایت های که از ساب دامین استفاده کرده‌اند به جای یک دامنه اختصاصی قابل پذیرش نمی باشد. دامنه باید یک دامنه اختصاصی و از https استفاده کنید البته وجود https اجباری نیست

2 – عدم استفاده از ریدایرکت در سایت

 

آدرسی را که از سایت خود به google جهت تبلیغ معرفی کرده‌اید ن نباید ریدایرکت داشته باشد. اگر صفات دیگر ریدایرکت داشته باشد اشکالی ندارد اما صفحه تبلیغ نباید داشته باشد.

3 – بررسی خطای ۴۰۴ و غیر منتظره

 

اگر در صفحه وب سایت شما نشانی اینترنتی داشته باشد اما کاربر با صفحه‌ای مواجه شود که اصطلاحا صفحه شکسته یا غیر قابل بازدید و با خطا باشد گوگل وب سایتی را که معرفی کرده اید غیر قابل پذیرش خواهد کرد در ضمن تمام لینکهای را که در صفحه تبلیغ خود قرار داده اید باید بررسی کنید که قابل دسترسی و بدون خطای ۴۰۴ باشد.

4 – استفاده از کلمات و عناوین غیر مجاز

 

عناوین غیر مجازی مانند فروش مواد مخدر تبلیغات سیاسی فروش اسلحه و … از نظر گوگل غیرقانونی بوده و اگر وب سایت شما شامل این موارد باسد به سرعت بسته و غیرقابل پذیرش می‌شود.

 

5 – وجود کدهای مخرب و ویروس‌های رایانه‌ای

 

برای مثال اگر برنامه ای در سایت خود تهیه کنید که کاربر اگر با سیستم عامل ویندوز وارد سایت شده است به محض ورود برنامه‌ای برای به طور اتوماتیک دانلود شده و در سیستم های بازدید کننده اجرا و حاوی ویروس باشد بنابراین گوگل به سرعت سایت شما را بررسی کرده و غیر قابل قبول خواهد کرد.

 

6 – عدم استفاده از آی فریم

 

اگر در طراحی سایت خود از iframe استفاده می کنید دانلود در صفحه تبلیغ خود قرار ندهید زیرا از نظر گوگل برای تبلیغات غیرقانونی است و تبلیغ شما غیر قابل قبول میشود

مطالب مرتبط و پیشنهادی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس 77414777-021