کاربران هر زمان که بخواهند چیزی را یاد بگیرند یا پیدا کنند یا بخرند سریعا اقدام می‌کنند. این مقاله توضیح خواهد داد که چگونه کلمات کلیدی در تبلیغات گوگل ، شما را به این مخاطبین علاقه‌مند، وصل می کنند و لیست درستی  برایِ کمپین شما ایجاد می کنند. در واقع در این مقاله توضیح خواهیم داد که چگونه کلمات کلیدی به شما کمک می کنند به کاربران خود زمانی که علاقه نشان می‌دهند دست پیدا کنید؛ همچنین به شما توضیح خواهیم داد که چگونه موثرترین کلمات کلیدی را برای کمپین تبلیغات گوگل خود انتخاب نمایید .

 

کلمات کلیدی چه کلماتی هستند

 

کلمات کلیدی چه کلماتی هستند

 

مخاطبین شما همین حالا در حال گشت و گذار در وب هستند. مهم این است کاری کنید که شما را پیدا کنند.کلمات کلیدی اینجا به کمکتان می آیند. کلمات کلیدی کلمات و یا عباراتی هستند که کمک میکنند تا شما مشخص کنید که آگهی شما کجا وکی در میان تبلیغات ظاهر شود. ایجاد یک لیست از کلمات کلیدی در تبلیغات گوگل به شما کمک می کنند که به علاقه مند ترین کاربران دسترسی پیدا کنید .به کسانی که احتمال بیشتری برای مشتری شدن دارند.

 

هفت گام برای ایجاد لیست کلمات کلیدی در تبلیغات گوگل

 

هفت گام برای ایجاد لیست کلمات کلیدی در تبلیغات گوگل

 

  • زمانی که لیست خودتان را درست میکنید فکر کنید که شما یک کاربر هستید

 

برای بیشتر اشخاصی که از تبلیغات گوگل استفاده می کنند اکانت ادوردز آنها بر اساس کلمات کلیدی ساخته شده است. آنجا یک لیست از منابع مختلف وجود دارد تا کلمات مناسب خود را انتخاب کنید. صرف نظر از منابعی که شما برای انتخاب کلمات کلیدی خود استفاده کردید، شما باید به طور کلی راجع به راههایی فکر کنید که مخاطبان بالقوه شما بتوانند به شما دسترسی پیدا کنند. در اینجا به بزرگترین منابعی اشاره کردیم که شما زمان انتخاب کلمات کلیدی خود باید در نظر بگیرید.اول وب سایت شما، دوم محصول شما و در آخر برند شما.

 

  • کلمات کلیدی خود را بر اساس موضوع مرتب سازی کنید

 

این کار اغلب مدیریت و اداره اکانت شما را راحت تر می کند. شما می توانید کلمات کلیدی را بر اساس بازدهی مرتب سازی کنید. همچنین شما ممکن است بخواهید کلمات کلیدی خود را در تبلیغات گوگل بر اساس ساختار کسب و کار مانند خط تولید، برند و جغرافیا مرتب سازی کنید.

 

  • هر کدام از کلمات کلیدی مشخص را بر اساس مشتریان مشخصی انتخاب نمایید

 

اگر میخواهید مشتریانی را  مورد هدف قرار دهید که به کالایی خاص علاقه مندند،  کلمات کلیدی ویژه تری را که به موضوع آگهی شما مربوط هستند انتخاب نمایید. استفاده از کلمات کلیدی ویژه تر این معنی را میدهند که آگهی شما در تبلیغات گوگل فقط برای کارهایی که مربوط به کسب و کار شماست ظاهر می شوند. فقط به یاد داشته باشید که اگر کلمات کلیدی شما بیش از حد خواص باشند شما ممکن است نتوانید که به تعداد مشتریانی که میخواهید برسید.

 

  • کلمات کلیدی کلی تر انتخاب کنید تابه مخاطبان بیشتری دست پیدا کنید

 

به یاد داشته باشید ممکن است به مخاطبان بالقوه ی  دلخواهتان نرسید اگر کلمات کلیدی ای که انتخاب میکنید بیش از حد کلی باشد.  زیرا آگهی شما ممکن است در جایی ظاهر شود که ربطی به کسب و کار شما ندارد. همچنین کلمات کلیدی کلی تر می‌توانند رقابتی تر باشند و پیشنهادات بیشتری را طلب کنند .

 

  • از کلمات کلیدی نگاتیو استفاده کنید

 

کلمات کلیدی نگاتیو به شما کمک می کنند سود بیشتری جمع آوری کنید و آگهی خود را فقط در جستجوهایی که می‌خواهید  ظاهر کنید.

 

  • تعداد مناسبی را از کلمات کلیدی انتخاب نمایید

 

ما به شما تعداد پنج تا ۲۰  کلمه کلیدی را در هر گروه آگهی پیشنهاد می کنیم،  اگرچه شما می‌توانید تعداد بیشتری از کلمات کلیدی را در یک گروه آگهی انتخاب نمایید. به یاد داشته باشید که هر گروه تبلیغاتی باید شامل کلمات کلیدی ای باشد که مستقیما مربوط به همان گروه تبلیغاتی است.

 

  • کلمات کلیدی ای انتخاب کنید که به سایت ها و برنامه هایی که مخاطبینتان دنبال میکنند مربوط باشد

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس 77414777-021