چرا گوگل adwords ؟

 

شاید به جرات بتوان گفت گوگل adwords از ساده ترین و مطمئن ترین راه های تبلیغات در اینترنت می باشد.

این سرویس توسط خود گوگل ارائه میشود و توسط واسطه هایی به دست شما میرسد. و هزینه بسیار کمتر و بازده بسیار بیش تری نسبت به دیگر انواع تبلیغات خواهد داشت.

 

 

واسطه هایی به نام google partners

 

 

 واسطه ها که به google partners موسوم هستند. شرکت ها و افراد متخصصی می باشند که تنظیمات تبلیغات شما را با توجه به نیاز شما برای شما انجام میدهند که به سوددهی و بازدهی بالایی دستیابید.

 

 

معرفی گوگل adwords

 

 

در زمان جستجو در اینترنت شاید به مواردی برخورده کرده اید که در صفحه اول گوگل در لینک های آن حروف ad مشاهده شده است. سایت های که به این روش مشاهده می کنید سایت های هستند که توسط سیستم تبلیغات گوگل در صفحه اول قرار گرفته‌اند.

 

سیستم تبلیغات گوگل به این شکل است که شما مبلغی را جهت شارژ به حساب گوگل واریز میکنید. و نسبت به تعداد کلیک ای که روی لینک سایت شما می شود در واقع نسبت تعداد افرادی که وارد سایت شما می‌شوند مبلغی از این شارژ کم می شود.

به این نوع از تبلیغات اصطلاحا ppc یا pay per click گفته میشود. که به معنای پرداخت به ازای هر کلیک می باشد.

 

عدم امکان تقلب بر تعداد کلیک ها 

 

سیستم گوگل adwords یک سیستم بسیار پیشرفته می باشد و تقلب ها را تشخیص میدهد اگر فردی برای مثال ۱۰ بر روی لینک سایت شما کلیک کند تنها یک بار مبلغ از حساب شما کاسته می شود.

 

bid چیست ؟

 

به مبلغی که به ازای هر کلیک از مبلغ شارژ کلی شما کم میشود اصطلاحا bid گفته می شود.

 

 

budget چیست ؟

 

 

شما میتوانید تبلیغات خود را کاملا به دست خود مدیریت کنید و برای تبلیغات خود بودجه روزانه در نظر بگیرید. در این حالت مبلغی را که شارژ کرده اید در طی چند روز استفاده می کنید و بازده بیشتری خواهد داشت.

به بودجه روزانه‌ای که توسط شما تعیین می‌شود اصطلاحا budget گفته میشود.

 

 

امکان تنظیم زمان نمایش 

در تبلیغات گوگل adwords می توانید زمان نمایش تبلیغات را به طور دستی خودتان تنظیم کنید.

 

 

امکان قرار دادن شماره تماس در صفحه اول جستجو های گوگل

 

شما حتی می توانید در صفحه اول جستجو های گوگل شماره تماس خود را زیر وب سایت خود قرار دهید تا زمانی که پس از دیدن تبلیغ شما قصد تماس داشت بدون دیدن سایت با شما تماس بگیرد.

که اصطلاحا به این مورد call extention میگویند.

 

مدت زمان مورد نیاز برای شروع تبلیغ 

 

پس از پرداخت مبلغ تبلیغ گوگل ادوردز تنها ۲ الی ۳ ساعت زمان نیاز است که تبلیغات شما در صفحه اول گوگل و در اینترنت قرار داده شود. و این سرعت بالای شروع تبلیغات واقعاً شگفت آور است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس 77414777-021