تبلیغ در گوگل ادوردز

 

تبلیغ در گوگل ادوردز از جدید ترین و بهترین راه ها و پر بازده ترین راه ها جهت تبلیغات میباشد. که هزینه بسیار کمی برای تبلیغ کنندگان در پی خواهد داشت.

 

مقایسه تبلیغ در گوگل ادوردز با تبلیغات تلویزیون

بر کسی پوشیده نیست که تبلیغات تلویزیون مخاطبان بسیار زیادی را وارد کسب و کار شما می‌کند و باعث برندسازی می‌شود اما هزینه‌های گزافی نیز در پی خواهد داشت. این در حالی است که با یک دهم هزینه تبلیغات تلویزیون در گوگل می‌توانید همان نتیجه و یا حتی نتیجه‌ای مطلوب تر دریافت کنید.

 

در تبلیغ گوگل مخاطب سراغ شما می آید

 

برای تمامی سیستم های تبلیغاتی در سیستم تبلیغاتی گوگل این مخاطب است که شما را جستجو می کنند. در حالی که در دیگر سیستم ها شما به دنبال مخاطب می روید. بنابراین در این سیستم بازده بالاتر می باشد و به اصطلاح مشتری وفادار به سمت شما می آید.

مجموعه مشخصی را جهت تبلیغ مورد هدف قرار می دهید

 

در تبلیغ گوگل جامعه هدف شما افراد و گروه مشخصی هستند که کاملاً توسط شما قابل تنظیم و مشخص کردن هستند اما در دیگر سیستم های تبلیغاتی قابلیت فیلتر کردن تبلیغات به وضوح وجود ندارد.

 

موجب افزایش اعتماد مشتری به شما می شود

به این دلیل که دنیای اینترنت هم اکنون پاسخگوی صحیح بسیاری از سوالات است و برطرف کننده بسیاری از نیازها و احتیاجات مردم در سراسر دنیا می باشد بنابراین یک اعتمادی بین مردم و دنیای اینترنت وجود دارد.

حال اگر تبلیغات شما توسط گوگل ادوردز در ورودی این دنیا باشد چه میشود؟ مسلماً موجب ایجاد حس اعتماد مشتریان به شما میگردد. در حالی که اگر هم این هزینه را برای تبلیغات در سیستم اس ام اس کنید مسلماً افراد کمتری به کسب و کار شما اعتماد می‌کنند.

 

چگونگی تبلیغ در سیستم گوگل ادوردز به دو صورت می باشد:

 

1- راه اندازی تبلیغات به صورت مستقیم از خود گوگل

 

2 – استفاده از شرکت‌های واسطه موسوم به گوگل پارتنرز

 

لطفاً جهت یادگیری کامل چگونگی تبلیغ در گوگل ادوردز اینجا کلیک کنید.

 

چه تبلیغاتی در گوگل ادوردز پشتیبانی نمی شود

 

اگر موضوع تبلیغات شما فروش مواد مخدر فروش سلاح یا مسائل سیاسی تبلیغات فروش سیگار و یا مسائلی از این قبیل است. باید به اطلاع برسانم که سیستم گوگل به هیچ عنوان این تبلیغات را پشتیبانی نمی کند و در صورت مشاهده کاربر خاطی را جریمه خواهد کرد و دیگر اجازه تبلیغات به او نمی‌دهد.

 

سپردن تبلیغات گوگل به یک متخصص

 

این نکته را مدنظر داشته باشید که تبلیغات خود را حتماً به یک متخصص در این زمینه واگذار نمایید زیرا با تنظیمات صحیح و به وسیله ترفندهایی می توانند هزینه تبلیغات شما را به شدت کاهش دهد.

لطفاً نظرات و سوالات خود را در قسمت زیر مطرح کنید:

مطالب مرتبط و پیشنهادی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس 77414777-021