تبلیغات آنلاین در گوگل عبارت است از دریافت پیام درست در مقابل فرد مناسب و در لحظه مناسب. این مقاله یک توضیح سطح بالا از ابزارهایی که ادوردز ارائه می‌کند به شما می‌دهد تا مخاطبان بیشتری در تبلیغات گوگل جذب کنید.

 

مشتریان بالقوه را آنلاین پیدا کنید

 

 

انتخاب مخاطبین به روش تارگتینگ

 

 

قبل از اینکه بفهمید از کدام استراتژی برای تارگتینگ در تبلیغات گوگل استفاده کنید بهتر است به این فکر کنید که چگونه مخاطبان بالقوه را آنلاین پیدا کنید. چارچوب زیر این مشکل را با سه سوال حل میکند.

 

 چه کسی

 

 

چه کسی را هدف قرار دهیم

 

 

یکی از جنبه های تارگتینگ این است که چه کسی سوژه ی اهداف شماست. پیدا کردن و انتخاب کردن مخاطبان مناسب یا همان تارگتینگ به شما کمک می کند تا با مخاطبان آنلاینتان تعامل کنید آنها را شناسایی کنید و آنها را گسترش دهید. ش ما می توانید کسانی را سوژه قرار دهید که به احتمال زیاد قرار است محصولات شما را خریداری نمایند و آگهی های خودرا با آنها تطابق دهید. به عنوان مثال: برای مخاطبانی که بدون خریداری هیچ محصولی صفحه پرداخت را رها کردند یک آگهی با ۲۰ درصد تخفیف ارائه کنید تا آنها را به کامل کردن خرید تشویق کنید.این کار بازاریابی نامیده می شود.  در واقع بازاریابی تارگتینگ به شما اجازه می دهد تا به مجموعه‌ای از مخاطبان بالقوه که ویژگی های متناسب با اهداف شما را دارند دست پیدا کنید.

 

کجا

 

کجا مخاطبینمان را پیدا کنیم

 

 

از دیگر جنبه های تارگتینگ این است که مخاطبان خاص شما کجا هستند.« کجا» در اینجا یعنی چه از لحاظ فیزیکی در چه مکانی قرار دارند و چه اینکه در چه سایتهایی آنلاین هستند. به عنوان مثال: فرض کنید شما یک گروه تبلیغات گوگل ساخته اید تا آخرین نسخه رسمی خودروی خود را تبلیغ کنید و در آگهی خود از کلمات کلیدی ( ماشین های کم مصرف) و( ماشین های الکترونیکی) استفاده کرده اید . حالا می‌توانید آگهی خود در صفحاتی که با آن کلمات کلیدی مطابقت دارند قرار دهید.

 

چه چیزی

 

آخرین جنبه جذب تارگتینگ این است که چه چیزی توجه مخاطبین خاص شما را به خود جلب می کند. با ادوردز شما می توانید کلمات کلیدی خود را بر اساس آمار جستجوی کاربران مشخص کنید. وقتی که مردم کلماتی مانند کلمات کلیدی شما را در گوگل جستجو می‌کنند شما می توانید آگهی های خودرا در آن صفحات جستجو نشان دهید. به عنوان مثال: فرض کنید شما یک گل فروشی دارید شما می توانید کلمات کلیدی مانند (گل برای روز مادر) ایجاد کنید.  زمانی که مردم آن کلمات را در گوگل سرچ می کنند، آگهی شما در صفحه جستجو ی آن ها به عنوان تبلیفات گوگل نمایش داده می شود.

راه های زیادی وجود دارد تا با استفاده از ادوردز مخاطبان آنلاین جدیدی کسب کنیم. در مقالات بعدی به نحوه استفاده از هر ویژگی اشاره خواهیم کرد تا به اهداف کسب و کار خود برسید.

 

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در پایین (دیدگاه ها) مطرح کنید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس 77414777-021