از ارور مقاله در تبلیغات گوگل اجتناب کنید

ارور مقاله در تبلیغات گوگل

ارور های مقاله هرچند کوچک می توانند دلایلی باشد برای آن که تبلیغ ما غیرقابل قبول شود و توسط سیستم گوگل نمایش داده نشود ارور ها به آن معنا هستند که شما در مقاله‌ای که نوشته‌اید و آن را به عنوان تبلیغ به گوگل معرفی کرده اید مشکلاتی که در ادامه آنها را توضیح خواهیم داد وجود دارد و باعث ارور گوگل شده اند.

چگونه در برابر این ارور ها از خود محافظت کنیم

 

راه های محافظت و جلوگیری بسیار ساده وجود دارند که با بیان برخی از قوانین و قواعد و در نظر داشتن آنها به جلوگیری از بروز این ارورها به شما کمک خواهیم کرد. نکته حائز اهمیت آن است که ابتدا باید فلسفه گوگل برای پذیرش یک مقاله صحیح را بدانید.

 

آنچه خواهید آموخت :

 

الف – فلسفه گوگل در استاندارد مقالات

ب – دلایل مشترکی که تبلیغات گوگل از نظر قوانین مقالات پذیرفته نمی شوند

 

 

ابتدا اجازه دهید که ادامه آموزش را با بیان یک مثال پیگیری کنیم فرض کنید که شما به عنوان فرد متخصص در تبلیغات گوگل جهت معرفی یک کافی شاپ و جذب مشتری و مردم به مدیر کافی شاپ کمک می کنید و مدیر کافی شاپ به شما پیشنهاد داده است که برای جذب مخاطبان بیشتر از نماد و شکلک در مقاله و تبلیغ استفاده بکنیم پاسخ شما به همچین پرسشی چیست؟

 

بنابر قوانین مقاله در گوگل پاسخ به این پرسش منفی است و به هیچ عنوان نباید از نماد و شکلک در تبلیغات گوگل استفاده می کنیم زیرا فلسفه گوگل آن است که متن و محتوای که تولید می شود و با کیفیت و حرفه ای باشد در این صورت دقیقاً متناقض با فلسفه گوگل و قوانین آن عمل خواهیم کرد و غیر قابل پذیرش است.

 

چرا قوانین مربوط به تولید محتوا و مقاله در تبلیغات گوگل مهم است و آن را باید رعایت کنیم

 

جهت آنکه مطمئن شویم که تبلیغ و یک نتیجه با کیفیت را به مخاطبان خود ارائه می دهیم در این صورت اعتماد مشتریان و مخاطبان ما افزایش پیدا می کند و دوم آنکه باید استاندارد کیفیت را در این قسمت نیز رعایت کنیم.

 

مهمترین دلایلی که تبلیغات گوگل از نظر محتوا غیر قابل قبول میشوند

 

الف – تلفظ و گرامر کلمات و جملات

 

شما باید از لحاظ گرامر و دستور زبان به درستی عمل کنید و واضح و حرفه‌ای باشید. گوگل انتظار دارد که تبلیغات شما به دلیل کیفیت بالا و دلایل حقیقی باعث جذب مخاطب باشد و ایستادگی کنند نه به دلیل مسائل جادویی که در متن ایجاد کردید مثلاً استفاده از نماد و شکلک برای جذب مخاطب و همچنین از لحاظ گرامر و دستور زبان هیچگونه مشکلی نباشد.

 

موارد زیر را حتما چک کنید:

مشکلات تایپی

گذاری و گذاشتن علامت های بیجا مانند : الآن بخر !!! یا آماده ای ؟؟؟؟

استفاده غیرضروری از سمبل ها مانند: %$#₩

استفاده اشتباه از سمبل ها مثلا: ….

استفاده از حروف بزرگ بی جا و بی علت

استفاده از نماد و شکلک ها

 

ب – از نظر ساختار

 

نباید در تبلیغات گوگل شما اینجا کلیک کنید باشد

 

شماره تماس خود را در متن تبلیغ قرار ندهید

 

تبلیغات تصویری باید کاملا توسط برندی که به به شما مربوط باشد مانند نام کارخانه نام شرکت و یا لوگو و یا آدرس اینترنتی شما باشد و نباید از برندهای دیگر به دروغ استفاده شود.

 

نتیجه گیری

 

برنامه توضیحات بالا این نکته را آموختیم که سعی می کنیم که در مبحث بهینه سازی وب سایت و چه در مورد تبلیغات گوگل بتوانیم که محتوایی تولید کنیم که برای مخاطبان حرفه‌ای باشد و آنها را جذب می کند و در عین حال یک محتوای با کیفیت تولید کنیم زیرا اساس فلسفه و ایده شکل‌گیری گوگل آن است که به مخاطبان این اطمینان را بدهد که به پاسخ صحیح و درست می رسند و هیچ جای تردید و یا عدم اعتمادی در آنها به وجود نیاید.

 

برای بهتر روشن شدن موضوع مثالی می‌زنیم:

 

مثلاً فرض کنید که شما تبلیغ خود را ایجاد کرده اید و باران در متن تبلیغی خود کلمه ارزان و زیر قیمت و یا رایگان را تکرار کرده‌اید خوب این از لحاظ ظاهری می‌توانند جمع کننده باشد اما زمانی که مخاطب وارد وب سایت شما شود و یا تبلیغ شما را ببینند و وقتی با این مسئله مواجه شود که ارزان و یا رایگان ای در کار نیست مسلمان اعتقاد خود را نه تنها به کار شما بلکه به کل حوزه اینترنت و تبلیغات و فروش اینترنتی از دست می دهد بنابراین اگر در این حوزه فعالیت می‌کنید بهتر آن است که استراتژی خود را ابتدا برای جلب اعتماد مشتریان قرار دهید.

 

 

لطفاً سوال بیان نظرات خود را در قسمت زیر دیدگاه‌ها بیان کنید:

اشتراک گذاری مقاله در:
فیسبوک
تلگرام
توییتر
لینکداین
واتس آپ
ایمیل

طراحی سایت اینترنتی

چند سالی است که طراحی وب سایت در کشور ما رونق گرفته و شغل های زیادی در این خصوص به وجود آمده‌اند اعم از طراح وب سایت ، برنامه نویس سایت ، پشتیبان و نیروی

مشاهده مقاله
طراحی سایت خارجی

طراحی سایت خارجی

  زمانی که صحبت از طراحی سایت خارجی می کنیم دو سوال مطرح میشود یکی آن که آیا سوال در مورد آن است که یک شرکت خارجی برای ما طراحی سایت بکند و یا آن

مشاهده مقاله
نیاز به راهنمایی بیشتر دارید ؟
  • 02166919634
  • 02166919635
  • 02166919636
امکان برقراری تماس ندارید؟ ما با شما تماس میگیریم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس 66919634-021