سیاست های علائم تجاری می تواند مشکل باشد در این دوره، اگر تبلیغ خود را برای یک مسئله علامت تجاری رد کنید و نحوه دستیابی به مجوز را بپذیرید، یاد خواهید گرفت چه کاری انجام دهید. اطلاعات ارائه شده در اینجا در نظر گرفته شده است که به عنوان یک مرجع سریع ارائه شود و باید در چارچوب سیاست کلی علامت تجاری قرار گیرد. برای جزئیات بیشتر، لطفا پیوند سیاست را در پایان این دوره ببینید.

 

شما می توانید وضعیت تأیید آگهی خود را با مرور به کمپین AdWords خود و کلیک بر روی تب تبلیغات برای مشاهده تمام آگهی های آن کمپین، بررسی کنید. آگهی شما می تواند تأیید، تأیید شده (محدود) یا تایید نشده باشد. اگر آگهی شما تایید شده باشد، هیچ اقدامی در جهت شما وجود ندارد.

 

 

علامت تجاری را از آگهی خود حذف کنید
سریع ترین راه برای تبلیغ آگهی شما این است که علامت تجاری را از آگهی خود حذف کنید. هنگامی که آگهی خود را ذخیره میکنید، آن را مجددا بررسی میکنید و به صورت زنده ادامه میدهید، در صورتی که هیچ مشکلی برای خط مشی وجود ندارد.

 

مجوز علامت تجاری را درخواست کنید یکی دیگر از اقدامات این است که به صاحب علامت تجاری دسترسی داشته باشید میتوانید درخواست مجوز برای خود بکنید تا از علامت تجاری آن ها استفاده کنید. اگر مالک علامت تجاری را میشناسید، می توانید به طور مستقیم به آنها دسترسی داشته باشید.

 

اگر به مالک علامت تجاری دسترسی ندارید و به مجوز مالک نیاز دارید. در سیستم تبلیغات گوگل میتوانید یک فرم را که برای درخواست مجوز از مالک است استفاده کنید سیستم تبلیغات گوگل آن را به مالک میفرستد و در صورت تایید تبلیغ شما قبول میشود.

 

راه دیگر آن است که اگر در کشور دیگر هستید میتوانید به عنوان نمایندگی فروش اقدام به ارائه  محصول نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس 77414777-021